واحد خبرگزاری بیمارستان شهید دکتر چمران شیراز
     97/10/05
   


جلسه پرسش و پاسخ مسوولین با مدیر بیمارستان شهید چمران

در خصوص پرداخت مبتنی بر عملکرد 
 
   
 خلاصه خبر  

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید چمران شیراز ، امروز جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیر بیمارستان و مسوولین بخش ها و واحدها برگزار گردید .


   
 شرح مصاحبه

مدیر بیمارستان شهید چمران امروز با حضور مسوولین بخش ها و واحدها جلسه پرسش و پاسخ در خصوص نحوه پرداخت های مبتنی بر عملکرد برگزار نمود .

آقای "حسین زارعی" در خصوص برگزاری این نشست در خصوص روش پرداخت مبتنی بر عملکرد گفت :
هدف از برگزاری این نشست ، بررسی روش پرداخت مبتنی بر عملکرد در بخش ها و واحدها بود . بی شک سعی بر یکسان سازی روش اجرایی پرداخت و نیز دستیابی به عدالت محوری در این باره از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا رابطه مستقیمی با میزان رضایت کارکنان و نیز انگیزش آنان دارد .

اصولا تصمیم گیری در مسایل مالی پیچیده است و به هر طریق نمی توان رضایت را به صد در صد رساند زیرا قطعا عده ای از کارکنان ممکن است از روش مورد استفاده و تایید شده در پرداخت ، ناراضی باشند . به همین خاطر کلید نگهداشت اصل رضایت مندی کارکنان در پرداخت ها رعایت اصل شفاف سازی ، اطلاع رسانی صحیح و به موقع و نیز رعایت اصول دستورالعمل ها خواهد بود .

وی افزود : خوشبختانه پیشنهادات و رایزنی هایی که انجام یافته موثر بود و مقرر شد تا در جلسه آتی نسبت به موارد خواسته شده ، تصمیم گیری شود .

   
   
 
 
 
 
 
 
   
   
   
 
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-10-5 19:45        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ