واحد خبرگزاری بیمارستان شهید دکتر چمران شیراز
   
 97/07/01
   
   

پیام : محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز

   

   
   
 خلاصه خبر  به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید چمران ، ریاست ، مدیریت و پرسنل بیمارستان شهید چمران ، حادثه تروریستی اهواز را شدیدا محکوم نموده و شهادت جمعی از عزیزانمان در این حادثه تروریستی را تسلیت عرض نمودند .
   
   
آقای "حسین زارعی" مدیر بیمارستان شهید چمران ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در رژه هفته دفاع مقدس در شهر اهواز گفت :

ملت بزرگوار ایران در طول هشت سال دفاع مقدس ، نشان دادند که در هر لحظه در میدان جنگ و شهادت  حضور دارند و شهادت طلبی جزوی از فرهنگ انقلابی آنان است .

اینکه جمعی بزدل و مزدور ، حادثه ای را بوجود می آورند که افرادی چون زنان و کودکان بی پناه را هدف قرار داده ، نشان از شجاعت نیست بلکه نشان از ترس و خود فروختگی و نیز اثبات قدرت و یکپارچگی ملت بزرگوار ایران است که در هر لحظه آماده اند .

ترور ، بی رحمانه ترین عکس العملی است که عده ای ظالم و خود فروخته برای رسیدن به امیال چند روزه دنیا بوجود می آورند و مردم بی پناه که اکثر آنان کودکان و زنان هستند را به خاک و خون می کشند زیرا از جنگ رو در رو هراسانند و توان حمله و حتی مقابله را ندارند .

ما ضمن محکوم کردن این حادثه تلخ ، به آمریکا ، اسرائیل و سایر اجنبی های بیچاره و مزدور می گوییم که چنین جنایتی بی پاسخ نمانده و سیلی محکمی از سوی ما خواهند خورد .

   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
 
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1397-7-1 8:15        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ