واحد خبرگزاری بیمارستان شهید دکتر چمران شیراز
   
 96/03/20
   
   
برگزاری مراسم میلاد امام حسن علیه السلام در بیمارستان شهید چمران
   
   
   
   
   

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید چمران مراسم میلام کریم اهل بیت ، حضرت امام حسن علیه السلام با حضور روحانیون نهاد رهبری در بیمارستان شهید چمران برگزار گردید .

"حمید پناهیان" مدیر بیمارستان شهید چمران در این رابطه گفت :
میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام را به همه شیعیان جهان خصوصا همکاران ، مراجعین و بیماران صمیمانه تبریک عرض می کنم . امام حسن (ع) دومین امام شیعیان ، راه رستگاری و رسیدن به رضوان الله
را به زیبایی هر چه تمام تر معرفی نموده است . انشاءالله همه ما بتوانیم با بهره مندی از سخنان گهربار آن مقام شامخ امامت و ولایت ، راه صحیح زندگی را پوییده و به خشنودی حضرت باری تعالی برسیم .
وی افزود : حضور روحانیون با همکاری مدیریت روابط عمومی ، واحد بسیج و انتظامات این مرکز برای دیدار با پرسنل ، بیماران و مراجعین نشان از تلاش فراگیر ، روحانیون معزز در تبلیغ دین مبین اسلام و آشناتر کردن مردم با ائمه اطهار (ع) است . امید است همه ما با پویش راه آن بزرگواران به خشنودی حضرت حق نزدیک تر شویم .

"سید ابوطالب علوی " مسوول بسیج بیمارستان شهید چمران در این باره گفت :
روحانیون دفتر نهاد رهبری از کلیه بخش ها و واحدها بازدید و ضمن تبریک به مناسبت این روز فرخنده ، بسته های تبلیغاتی و آموزشی خود را هدیه نمودند .
"هادی شفیعی" مسوول انتظامات بیمارستان شهید چمران ، ضمن تبریک به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع) همراهی و هدایت این عزیزان را به عهده داشته و در نهایت از حضور و همکاری آنان تشکر و قدردانی نمود .

     
     
     
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1395-5-18 14:43        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ