واحد خبرگزاری بیمارستان شهید دکتر چمران شیراز
   
 96/12/03
   
   

نتایج عملکرد و فعالیت کمیته های بیمارستان شهید چمران مورد بررسی قرار گرفت

 
   
 "حمید پناهیان" مدیر بیمارستان شهید چمران :

ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت کلیه کمیته های بیمارستان شهید چمران گفت : نحوه برگزاری کمیته ها از اهمیت خاصی برخوردار است داشتن برنامه ریزی قبل از انجام جلسه به صورتیکه اعضا از عنوان برگزاری جلسه مطلع بوده و با پیشنهاد جهت ارتقاء در جلسه حاضر می شوند ویژگی خاصی بدان می دهد .
وی افزود : قانونی وجود دارد به نام قانون 8 ، 18 ، 1800
منظور از قانون هشت آن است که تعداد اعضای جلسه کم باشد . بیشتر منظور جلساتی است که نیاز به تصمیم گیری در سطح کلان دارد و اعضای کلیدی در این جلسه دعوت شده اند . در صورت حضور افراد بیشتر قطعا تعداد پیشنهادات و نقطه نظرات افزایش یافته و رسیدن به تصمیم نهایی مشکل و پیچیده تر خواهد شد .
منظور از قانون هجده آن است که جلسه برای دستیابی به اطلاعات بیشتر تشکیل شده است و مشاوره با افراد گوناگون می تواند نقطه عطفی برای رسیدن به تصمیم و نتیجه بهتر باشد .
قانون 1800 نیز قانونی است که افراد شرکت کننده در آن زیاد است و معمولا برای اطلاع رسانی و ارایه عملکرد از آن بهره می برند .
"حمید پناهیان" از همکاران خود خواست تا برای نوشتن صورتجلسات از ادبیات مخصوص به نگارش صورتجلسه استفاده شود . بکار بردن کلمات نا مفهوم و کم کاربرد و نیز عامیانه ، سطح آن را پایین آورده و توجه خواننده نسبت به آن را کاهش می دهد .
وی در پایان از بهترین کمیته بیمارستان از دید نحوه عملکرد و بررسی و دستیابی به نتایج و تحلیل ها ، تشکر و قدردانی نمود .

   
 " سهیلا آذری" مسوول هماهنگ کننده کمیته های بیمارستان شهید چمران :
ضمن تشکر و قدردانی از حضور به موقع اعضای کمیته ها گفت :
راهکارهای انجام یافته در خصوص ارتقای عملکرد کمیته ها در سال 96 بسیار موثر بود . وی افزود : طبق پایش انجام یافته ، برگزاری کمیته ها طبق برنامه گانت بوده و عدم انطباق زمان برگزاری بسیار کم بوده است . وی در باره برنامه پایش کمیته ها در سال 97 نیز تصمیمات انجام یافته را به اطلاع همکاران خود رساند.
"آذری" از ارسال به موقع صورتجلسات ابراز خرسندی نموده و افزود : ارسال به موقع صورتجلسات به دانشگاه مستلزم ارسال به موقع صورتجلسات توسط دبیران کمیته ها است که خوشبختانه به موقع بوده است .

   
   
 
   
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-12-3 10:17        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ